Bizi Tanıyın

ALTAY MEKANİK ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT TURİZM İÇVE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Haziran 2002 yılı itibari ile kurulmuştur. şirket ortaklarının 25 yılı aşkın tecrübesi ile Isıtma, Soğutma ve Data center altyapı çözümlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Satış, montaj-bakım ve teknik hacimler altyapı uygulama olmak üzere üç ayrı departman olarak hizmet verilmektedir.

Satış departmanı, Altay Grup stratejik ortaklığı ile İtalya’nın Dünya’nın önde gelen Hassas Kontrollü Klima üreticilerinden Vertiv Emerson Liebert Hiross firmasının ürünlerinin distribütörlüğünü yürütmektedir.

Bunun yanı sıra, domestik sistemlerden endüstriyel uygulamalara kadar her türlü fan grubunun, ısıtıcılarının, kanal sistem ve ekipmanlarının ithalat ve üretim çalışmalarını yürüten İmco A.Ş.’nin, Ankara Bayiliği ile stratejik ortak Akcor’un küçük soğutma, nem alma ve nemlendirme konularında Ankara ofisi olarak hizmet verilmektedir.

Montaj ve Bakım departmanı,ciddi bir bilgi birikimini barındıran montaj bakım departmanı, her türlü ısıtma – soğutma sistemlerine müdahale edebilecek niteliktedir. Özellikle, geçmişte ana uğraş konuları olan Hassas Klima Cihazlarının getirdiği elektromekanik sistem bilgisi, bugün itibariyle her markaya montaj ve hizmet verebilecek bir deneyimi yaratmıştır.

Teknik Hacimler, şirket personelinin geniş tecrübeye sahip olduğu bir başka konu teknik hacimler altyapı sistem uygulamalarıdır.Veri merkezleri, telekom odaları tadilat dekorasyon, ısıtma-soğutma, enerji, data, yangın ve güvenlik sistemlerinin uygulamaları anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Bu kalite el kitabında ana hatları ile tanımlanan kalite yönetim sistemi, ALTAY MEKANİK ISI SİS. İNŞ. TUR. İÇ VE TİC.
LTD. ŞTİ.’ nin misyonunu gerçekleştirir.

ALTAY MEKANİK ISI SİS. İNŞ. TUR. İÇ VE TİC. LTD. ŞTİ.’ nin misyonu ;

Reel sektörde istihdam sağlamak suretiyle milli ekonomiye katkıda bulunmak.
İyi niyet ve müşteri odaklı çözümler üretmektir.

VİZYONUMUZ

Geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla dinamik, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak..